30 Sty Brak komentarzy admin Kategoria ,

Coraz większymi krokami zbliżają się święta Bożego Narodzenia, a co za tym idzie sylwester i noworoczne postanowienia. Część spośród nas decyduje się na rozpoczęcie swojej przygody ze sportem. Idziemy wtedy na siłownię i sprawiamy karnet w promocji „3 miesiące w cenie 2” z nadzieją iż będzie wówczas początek dłuższej przygody. Niestety wraz z nadejściem wiosny siłownie pustoszeją, oraz własne plany idą na przyszły rok. Jak przetrwać w praktyce nad sobą?
Słyszałeś kiedykolwiek o treningu obwodowym? Jeżeli nie to może być właśnie rozwiązanie dla ciebie. Możesz go robić na siłowni, natomiast jak brakuje ci terminu żeby się tam wybrać – równie doskonale możesz przejść przez wszelakie zajęcia w domu. Ten trening stanowi niesłychanie męczący i z pewnością potrzebne tobie będzie mnóstwo samozaparcia, a wyniki są tegoż odpowiednie. Trening obwodowy to prawdziwy plan treningowy, ułożony w taki sposób aby w wszystkiej sesji było minimum jedno zadanie na wzmocnienie głównych grup mięśniowych. Wymaga on odpowiedniej wydolności oddechowej oraz siły mięśniowej, lecz mogą go robić zarówno początkujący kiedy i zawodowcy.
Kiedy zacząć ćwiczenia na siłowni? Świetnym rozwiązaniem na początek jest współpraca z trenerem osobistym. Przedstawi ci kiedy dobrze wykonywać każde ćwiczenie a także ułoży dla ciebie personalny plan treningowy. Dodatkowo uzyskasz także porady żywieniowe oraz dodatkową motywację – bycie świadomym tegoż iż ktoś dostrzega w nas potencjał oraz walczy razem z nami daje rzeczywiście dużego kopa. Z czasem konieczna wiedza przyjdzie sama, i ćwiczenia na siłowni stanie się częścią dnia, bez którego będziesz czuć niedosyt.