2 lut Brak komentarzy admin Kategoria ,

Lato nadchodzi wielkimi krokami, więc już dzisiaj należałoby pomyśleć o tym jak będzie przedstawiało się własne ciało w niniejszym sezonie. Jak wiadomo, oprócz diety szczególnie znaczące są ćwiczenia fizyczne.
Ostatnio szczególnie popularny jest trening fbw – full body workout – nazywany jest treningiem całego ciała. W czasie pełnej sesji, trening fbw ćwiczymy całe partie mięśniowe. Jest to niezwykle korzystny trening, gdyż oszczędzamy czas oraz często zmieniamy ćwiczenia dzięki czemu trening fbw nie jest monotonny. Warto damienić że przy tym budujemy masę mięśniową.
Też trening obwodowy jest niesłychanie ciekawą propozycją. Skierowany jest do osób które oczekują szybkich efektów ciężkich ćwiczeń. Trening obwodowy sprawia, iż rozwijamy wszystkie grupy mięśniowe oraz powiększamy swoją siłę. Dodatkowym plusem jest to iż łatwo spalamy kalorię.
Jestem pewny że decydując się na zajęcia ruchowe wybierzecie albo trening fbw, bądź trening obwodowy. Pamiętajcie jednakże iż by otrzymać idealną figurę istotne jest to aby trening był regularny a dodatkowo przy tym doskonały.